Site Loader

LOCATION

43-376 Godziszka ul. Beskidzka 29

FACEBOOK

EXPRESS 2

BIP

PROJEKT UNIJNY KOMPETENCJE KLUCZOWE

KALENDARZ

Grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

W marcu odbyły się finały wojewódzkich gimnazjalnych  konkursów  przedmiotowych.  Do tego ostatniego, trzeciego  etapu z gimnazjum w Godziszce awansowało troje uczniów. Maria Jakubiec , Agata Jakubiec z języka polskiego i Michał Stankiewicz z historii.

Finałowe zawody dla powiatu bielskiego i kilku sąsiednich  odbywały się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Bielsku -Białej. Takie same finały w tym samym czasie odbywał się również w Katowicach , Rybniku , Częstochowie, Gliwicach i Sosnowcu. Uczniowie zmagali się z bardzo trudnymi zadaniami  przekraczającymi materiał podstawy programowej i dodatkowymi lekturami.  W finale uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom. Żeby zostać laureatem konkursu trzeba było uzyskać minimum 54 punkty na 60.Bardzo miło nam zakomunikować ,że cała trójka naszych uczniów  po ostatnim etapie wywalczyła zaszczytne miano laureata konkursu gimnazjalnego. To dzięki ogromnej pracy uczniów i zaangażowaniu nauczycieli udało się odnieść ten sukces. Cała trójka uczęszcza do jednej klasy. Dzięki  zdobyciu tytułu laureata uczniowie są zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotu w którym osiągnęli sukces. Dostają również dodatkowe punkty przy rekrutacji  do  szkoły ponadgimnazjalnej.  Sukces trzecioklasistów to ogromna radość dla całej naszej szkolnej społeczności.

 

Andrzej Kowalczyk

Post Author: admin

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status