Site Loader

LOCATION

43-376 Godziszka ul. Beskidzka 29

FACEBOOK

EXPRESS 2

BIP

PROJEKT UNIJNY KOMPETENCJE KLUCZOWE

KALENDARZ

Kwiecień 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
kredka, kenia, flaga

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM
W GODZISZCE

OGŁASZA AKCJĘ

Znalezione obrazy dla zapytania: kredka do kenii

JEŚLI NIE JEST OBOJĘTNY CI LOS DZIECI
I CHCESZ WYWOŁAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZY TO POMÓŻ NAM POKOLOROWAĆ
ICH PRZYSZŁÓŚĆ PRZEKAZUJĄC

ARTYKUŁY PAPIERNICZE.

AKCJA TRWA OD 22.02. DO 30.03.2021 R.

MIEJSCE ZBIÓRKI:

  • HOL SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD STRONY PRZEDSZKOLA
  • GABINET PEDAGOGA SZKOLNEGO
  • ŚWIETLICA SZKOLNA
  • U WYCHOWAWCÓW

Drodzy Uczniowie,

Od 22.02.ruszamy z nową akcją „Kredka dla Kenii”.

W ramach projektu nasza szkoła będzie prowadzić akcję zbiórki artykułów papierniczych dla uczniów szkoły podstawowej Mwabungo na południowym wybrzeżu Kenii. Więcej szczegółów na temat tej szkoły znajdziecie na stronie www.kredkadlakenii.pl oraz na fanpage na facebooku, gdzie można śledzić wydarzenia związane z projektem.

Niedługo nasza szkoła będzie wymieniona jako placówka wspierająca projekt.

Będziemy zbierać drobne artykuły typu kredki, długopisy, flamastry, ołówki, strugaczki, gumki, pędzelki i farby plakatowe. W szkolnym holu od strony przedszkola znajduje się specjalny karton, do którego można wrzucać wyżej wymienione przedmioty. Można również dostarczyć artykuły do pedagoga szkolnego, na świetlicę lub bezpośrednio do wychowawców.

Pamiętajcie, aby dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą, aby można było wpisać punkty z zachowania.

Akcja zbiórki trwa od 22 lutego do 30 marca 2021.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Magdalena Matlak

pedagog szkolny

Post Author: zxzxas

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status