Site Loader

LOCATION

43-376 Godziszka ul. Beskidzka 29

FACEBOOK

EXPRESS 2

BIP

PROJEKT UNIJNY KOMPETENCJE KLUCZOWE

KALENDARZ

Luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Dzieci rozpoczynające naukę w klasie pierwszej naszej szkoły, uczestniczą w programie „Bezpieczna siódemka”. Program ma na celu przekazanie uczniom najważniejszych kwestii związanych z bezpiecznym zachowaniem się w domu, szkole i na drodze.

10 października w ramach akcji „Bezpieczna siódemka” odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z policjantami: asp. szt. Tomaszem Szwedem i mł. asp. Marcinem Babiarczykiem.

Policjanci opowiadali dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. Przypomnieli o noszeniu elementów odblaskowych. Przestrzegali przed rozmowami z obcymi. Odpowiadali na pytania uczniów dotyczące pracy w policji. Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie przyniesionych przez naszych gości podstawowych elementów wyposażenia policyjnego. Pierwszaki mogły również obejrzeć radiowóz. Na zakończenie wizyty dzielnicowi i pani pedagog rozdali dzieciom opaski odblaskowe oraz książeczki pt. „Bezpiecznie to znaczy jak?” z których dzieci będą przyswajać wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy policjantom za cenne informacje i wskazówki.

Post Author: admin

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status